به سایت باروک خوش آمدیدغرفه سازی، وبسایت، تبلیغات محیطی

باروک رادمان البرز

شرکت باروک رادمان البرز با 16 سال تجربه در سال 1380 در زمینه چاپ و تبلیغات شروع به فعالیت نمود. این شرکت در ابتدا با نام تجاری صنعتگر نوین در چاپ و نشر ماهنامه ها و کتاب های صنعتی فعالیت نمود و توانست با وجود نیروهای قدرتمند خود در امر تبلیغات ، اعتماد مشتریان زیادی را به خود جلب کند. چرا که شیوه تبلیغاتی ما تبلیغات مفید با کمترین هزینه بود.

 با گذشت چندی توانستیم در کنار تبلیغات چاپی به تبلیغات مجازی و طراحی سایت های اینترنتی نیز بپردازیم که در سال 1388 با اجرای پرتال اینترنتی "بانک اطلاعات صنعت و مشاغل کشور" توانستیم قدمی نو در عرصه تبلیغات مجازی و با هزینه کم برای مشتریان عزیزمان برداریم.

شرکت باروک با طراحی بیش از 500 سایت در زمینه های مختلف بیشینه ای قوی در عرصه تبلیغات مجازی از خود به جای گذاشته است که توانسته تجربه ای مفید برای طراحی وب سایت های صنعتی و مشاغل مختلف کسب کند.

در سال 1390 با نام تجاری "طاها اکسپو" در زمینه طراحی غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های مختلف کشور آغاز به کار کردیم که به دلیل لاتین بودن این اسم برای ثبت با مشکل مواجه شدیم که به همین دلیل نام شرکت را به باروک رادمان البرز تغییر دادیم و همچنان با این نام مشغول به کار هستیم.

همینک ما در زمینه غرفه سازی های نمایشگاهی، طراحی وبسایت، آگهی های اینترنتی، چاپ و تبلیغات، تبلیغات محیطی و بیلبورد ها فعالیت گسترده ای داریم که در کنار آن توانسته ایم برای شرکت های بزرگی چون چرخ پارس، شیرآلات بهداشتی تپس و آریا استیل تیزرهای تلویزیونی نیز تولید کنیم.

هدف ما جلب رضایت مشتری ، تبلیغات به روز و مشاوره دقیق در زمینه تبلیغات می باشد. برای مشاهده نمونه کارهای ما در زمینه های مختلف ( غرفه سازی، وبسایت، تیزر و ... ) به صفحات مربوطه سایت مراجعه نمایید.

نظرات شما باعث پیشرفت ماست

انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل برا ی ما ارسال نمایید.

ارسال ایمیل